nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét"
MB real estate s.r.o.
wave

Volné investiční nemovitosti

Nové investiční příležitosti

Právě realizujeme

Vážení investoři,

vzhledem k tomu, že 90 % investičních příležitostí obchodujeme neveřejně pro konkrétní investory s konkrétním zadáním parametrů vyhledávané nemovitosti, naleznete na této stránce pouze volné investiční nemovitosti, u kterých vám rádi zajistíme jejich koupi, a to za zvýhodněnou kupní cenu.

Pokud máte zájem i o neveřejné investiční nabídky, které Vám "ušijeme na míru", kontaktujte nás prosím.

Investiční byt 3+1 v družstevním vlastnictví, 75 m²

Investiční byt 3+1 v družstevním vlastnictví, 75 m²

F. S. Tůmy 1203, Orlová - Lutyně

Vážení investoři, nabízíme vám investiční bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií a celkovou výměrou 75 m2. Bytová jednotka se nachází ve městě Orlová – Lutyně na ulici F. S. Tůmy, a to přímo u veškeré občanské vybavenosti. Prostorná bytová jednotka je po částečné starší rekonstrukci a z našeho pohledu je vhodná k okamžitému nastěhování. Ideální je jak dispozice bytu, kterou tvoří tři pokoje, zasklená lodžie, samostatné WC, koupelna s vanou a kuchyně, tak i lokalizace, kde se Vaši nájemníci do okolních měst dostanou poměrně rychle. Ostrava 25 min, Karviná 15 min, Havířov 15 min. Příjemným překvapením je jistě zděné jádro s rekonstruovanou koupelnou. U tohoto investičního bytu bychom investorovi doporučili počítat s náklady na drobné opravy, jako jsou výmalba a oprava zdí, položení plovoucích podlah, výměna osvětlení a seřízení kuchyňské linky. Tyto opravy by neměly převýšit částku 200 000 Kč a vše za vás samozřejmě opět rádi vyřídíme a zařídíme.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 8 000 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 7,68 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 250 000 Kč
 • Nabídková cena 1 430 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 15,42 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 8 000 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 541 161 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 56 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 56 m²

Borovského 672/38, Karviná - Ráj

Vážení investoři, nabízíme vám ke koupi opravený investiční byt 2+1 s prostornou lodžií v osobním vlastnictví na ulici Borovského v Karviné Ráji. Bytová jednotka prošla rekonstrukcí, kdy v bytě je zděné jádro s keramickými obklady a dlažbou včetně vany a přípravy pro pračku a sušičku, rozvod elektřiny v mědi (kuchyně, koupelna, WC, chodba), kuchyňská linka se spotřebiči (myčka nádobí, vestavěná trouba a dále plynová varná deska a digestoř). V pokojích, chodbě a kuchyni jsou položeny plovoucí podlahy, v koupelně a WC je poté položena dlažba. Byt se nachází ve 4. nadzemním obytném podlaží panelového domu s celkem 4 nadzemními podlažími. Dům prošel celkovou revitalizací, včetně nových plastových oken a zateplení obvodového pláště pomocí kontaktního zateplovacího systému. Ulice Borovského patří mezi oblíbená místa k bydlení v Karviné. S veškerou občanskou vybaveností v blízkosti, včetně škol, obchodů a restaurací, splňuje všechny potřeby. Autobusové zastávky přímo u domu zajišťující pohodlné spojení s ostatními částmi města.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 9 100 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 6,74 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 620 000 Kč
 • Nabídková cena 1 790 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 14,36 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 9 100 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 615 571 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 57 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 57 m²

U Lesa 768/18, Karviná - Ráj

Vážení investoři, nabízíme vám ke koupi opravený investiční byt 2+1 se zasklenou lodžií v osobním vlastnictví na ulici U Lesa v Karviné Ráji. Bytová jednotka prošla rekonstrukcí, kdy v bytě je zděné jádro s keramickými obklady a dlažbou včetně sprchového koutu a přípravy pro pračku a sušičku, rozvod elektřiny v mědi (kuchyně, koupelna, WC, chodba), zakázkově zhotovená kuchyňská linka se spotřebiči (vestavěná trouba, mikrovlná trouba, chladnička a dále plynová varná deska a digestoř). V pokojích jsou položeny plovoucí podlahy, v chodbě, koupelně, WC a kuchyni je poté položena dlažba. Byt se nachází ve 1. nadzemním obytném podlaží panelového domu s celkem 5 nadzemními podlažími. Dům prošel celkovou revitalizací, včetně nových plastových oken, zateplení obvodového pláště pomocí kontaktního zateplovacího systému. Ulice U Lesa patří mezi oblíbená místa k bydlení v Karviné. S veškerou občanskou vybaveností v blízkosti, včetně škol, obchodů a restaurací, splňuje všechny potřeby. Autobusové zastávky přímo u domu zajišťující pohodlné spojení s ostatními částmi města.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 8 500 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 6,58 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 550 000 Kč
 • Nabídková cena 1 750 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 14,18 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 8 500 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 574 983 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 65 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 65 m²

Čapkova 1581/3, Karviná - Nové Město

Vážení investoři, nabízíme vám ke koupi investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví o velikosti 2+1+ komora + balkon / 65m2 na ul. Čapkova v Karviné - Nové město. Byt se nachází ve 3.patře ze 3. v nízké cihlové zástavbě s vlastním kamerovým systémem. Byt je dobře dispozičně řešený, prostorné a neprůchozí pokoje a prošel částečnou rekonstrukcí - zánovní kuchyňská linka včetně spotřebičů - plynový sporák, lednice, mikrovlnná trouba, zděné jádro obloženo keramickým obkladem. Koupelna s vanou, WC samostatně, dále pak komora, která Vám poslouží jako technická místnost nebo špajz. V blízkém okolí se nachází Městský dům Kultury, obchody, jesličky, školka, škola, autobusové zastávky, úřady, Lidl, Hornická nemocnice, letní koupaliště a parkování je přímo u domu. I když se jedná o část města Karviné, která se některými svými částmi řadí mezi lokality vyloučené, bytová jednotka jako taková se nachází na okraji této lokality s dobrou skladbou obyvatelstva. V současnosti v této lokalitě spravujeme vícero nemovitostí a z tohoto důvodu jsme se rozhodli i tuto bytovou jednotku zařadit do portfolia investičních nemovitostí, které dávají jak ekonomický tak demografický smysl.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 8 600 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 7,37 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 400 000 Kč
 • Nabídková cena 1 450 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 15,08 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 8 600 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 581 748 Kč
Investiční byt 3+1 v družstevním vlastnictví, 70 m²V rezervaci

Investiční byt 3+1 v družstevním vlastnictví, 70 m²

Adamusova 1248, Orlová - Lutyně

Vážení investoři, nabízíme vám investiční bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií a celkovou výměrou 70 m2. Bytová jednotka se nachází ve městě Orlová – Lutyně na ulici Adamusova, a to na okrajové části města plné zeleně, ale při tom přímo u veškeré občanské vybavenosti. Prostorná bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci a z našeho pohledu je vhodná k okamžitému nastěhování. Ideální je jak dispozice bytu, kterou tvoří tři pokoje, zasklená lodžie, samostatné WC, koupelna s vanou a kuchyně, tak i lokalizace, kde se Vaši nájemníci do okolních měst dostanou poměrně rychle. Ostrava 25 min, Karviná 15 min, Havířov 15 min. Samozřejmostí je také zděné jádro, koupelna s rohovou vanou a samostatné WC. Tato bytová jednotka je bez potřeby dalších dodatečných investic do oprav, krom výmalby a investor jí již bude nabývat do svého vlastnictví obsazenou kvalitním nájemníkem, což je samozřejmě také velká výhoda.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 8 500 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 7,29 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 400 000 Kč
 • Nabídková cena 1 590 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 14,98 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 8 500 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 574 983 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 40 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 40 m²

Řecká 1471/2, Ostrava - Poruba

Vážení investoři, nabízíme vám investiční byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 přímo v Ostravě, a to rovnou v nejžádanější městské části Ostrava Poruba. I když zde čistý výnos z pronájmu v prvním roce není úplně to, na co jste u nás zvyklí, je třeba podotknout, že poměr kupní ceny, dispozice bytu a lokality je na místní poměry více než uspokojivý. Bytové jednotky se v této lokalitě prodávají za ceny až o statisíce vyšší. Bytová jednotka je v dobré dostupnosti všech občanských služeb. Bytový dům již prošel kompletní revitalizací, je zateplen, má nová plastová okna, střechu, nové vchodové dveře i poštovní schránky. Byt je sám o sobě z větší části po rekonstrukci a není tak předpoklad dalších nákladů (bytové jádro, elektřina, obklady dlažba, nová toaleta, sprchovací kout a umyvadlo). Jediný náklad, se kterým bude třeba možná do budoucna počítat, je výmalba, natření zárubní a radiátorů a zvážili bychom i položení nové plovoucí podlahy namísto současných koberců a zabudování plynové varné desky do kuchyňské linky. Budoucí rozpočet na tyto opravy odhadujeme na částku cca 70 000 Kč. To vše ale opravdu až v budoucnu, jelikož bytová jednotka je již obsazena kvalitním nájemníkem, u kterého je předpoklad, že bytovou jednotku bude obývat několik let.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 11 000 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 5,62 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 2 350 000 Kč
 • Nabídková cena 2 590 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 13,1 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 11 000 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 744 096 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 46 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 46 m²

Tarnavova 3007/15, Ostrava - Zábřeh

Vážení investoři, nabízíme vám investiční byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 přímo v Ostravě, a to v žádané části Ostravy Zábřehu. Bytová jednotka je v dobré dostupnosti všech občanských služeb. I když zde čistý výnos z pronájmu v prvním roce není úplně to, na co jste u nás zvyklí, je třeba podotknout, že poměr kupní ceny, dispozice bytu a lokality je na místní poměry více než uspokojivý. Bytové jednotky se v této lokalitě prodávají za ceny až o statisíce vyšší. Bytový dům již prošel kompletní revitalizací, je zateplen, má nová plastová okna, střechu, nové vchodové dveře i poštovní schránky. Byt je sám o sobě z větší části po rekonstrukci a není tak předpoklad dalších nákladů v budoucnosti (bytové jádro, elektřina, obklady dlažba, položeny plovoucí podlahy, nová toaleta, vana a umyvadlo). Jediný náklad, se kterým bude třeba možná do budoucna počítat, je výmalba, natření zárubní a radiátorů a zvážili bychom i položení nové plovoucí podlahy. Budoucí rozpočet na tyto opravy odhadujeme na částku cca 50 000 Kč. To vše ale opravdu až v budoucnu, jelikož bytová jednotka je již obsazena kvalitním nájemníkem, u kterého je předpoklad, že bytovou jednotku bude obývat několik let.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 10 000 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 6,0 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 2 000 000 Kč
 • Nabídková cena 2 200 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 13,53 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 10 000 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 676 451 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 55 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 55 m²

tř. Těreškovové 2210/34, Karviná - Mizerov

Vážení investoři, nabízíme vám ke koupi kompletně opravený investiční byt 2+1 s lodžií a výtahem v osobním vlastnictví na ulici tř. Těreškovové v Karviné. Rekonstrukce bytové jednotky obsahuje novou elektroinstalaci, nové zděné jádro, v koupelně je sprchový kout a prostor pro pračku, WC samostatné. V kuchyni je na míru vyrobená kuchyňská linka s indukční deskou s turbo digestořem a elektrickou troubou. V celém bytě jsou nové omítky, podhledy a komplet nové plovoucí podlahy. V bytě jsou nové interiérové dveře. Byt se nachází ve 2. nadzemním obytném podlaží panelového domu s celkem 5 nadzemními podlažími. Dům prošel celkovou revitalizací, včetně nových plastových oken, zateplení obvodového pláště pomocí kontaktního zateplovacího systému. Lodžie byly pečlivě opraveny. Pro pohodlí všech obyvatel byl do domu vestavěný osobní výtah. Ulice Tř. Těreškovové patří mezi oblíbená místa k bydlení v Karviné. S veškerou občanskou vybaveností v blízkosti, včetně škol, obchodů a restaurací, splňuje všechny potřeby. Autobusové zastávky přímo u domu zajišťující pohodlné spojení s ostatními částmi města.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 9 200 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 6,61 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 670 000 Kč
 • Nabídková cena 1 700 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 14,22 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 9 200 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 622 335 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 62 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 62 m²

Čapkova 1580/5, Karviná - Nové Město

Vážení investoři, Nabízíme vám ke koupi investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví na ulici Čapkova v Karviné, který nabízí prostorný obývací pokoj, ložnici, kuchyni, koupelnu a samostatné WC. Kromě toho je k dispozici i nadstandardní sklep pro další úložný prostor. Velkou výhodou je již zděné jádro v koupelně. Byt je čistý, připravený k okamžitému nastěhování. V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, školy, obchody a restaurace, což vytváří velmi pohodlné a praktické bydlení pro jeho obyvatele. Na náměstí se pěší chůzí dostanete za 10 min svižnější chůzí. I když se jedná o část města Karviné, která se některými svými lokalitami řadí mezi lokality vyloučené, bytová jednotka jako taková se nachází na okraji této lokality s dobrou skladbou obyvatelstva. V současnosti v této lokalitě spravujeme vícero nemovitostí a z tohoto důvodu jsme se rozhodli i tuto bytovou jednotku zařadit do portfolia investičních nemovitostí, které dávají jak ekonomický tak demografický smysl.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 8 200 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 6,79 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 450 000 Kč
 • Nabídková cena 1 540 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 14,42 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 8 200 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 554 690 Kč
Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 56 m²V rezervaci

Investiční byt 2+1 v osobním vlastnictví, 56 m²

Dačického 583/14, Karviná - Ráj

Vážení investoři, nabízíme vám ke koupi zajímavý investiční byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 v klidné a žádané lokalitě Karviné - Ráj na ulici Dačického v Karviné Ráji. Tento byt o výměře 56 m² se nachází ve 3.NP/4.NP panelového domu, který prošel kompletní revitalizací (plastová okna, fasáda, stupačky). Interiér bytu je v zachovalém stavu. V bytě probíhaly postupné renovace. Původní interiérové dveře byly nahrazeny novými. V koupelně byl vybudován sprchovací kout a umyvadlo, WC je samostatné. V kuchyni se nachází kuchyňská linka, kombinovaný sporák a špajz. Podlahová krytina je tvořena kombinací linolea, plovoucí podlahy a dlažby. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - MHD, ZŠ, MŠ, zdravotnická zařízení, obchody a služby. Je nutno počítat s dalšími náklady na drobné opravy v rozmezí cca 40 000 Kč až 70 000 Kč, v rámci kterých bychom vyměnili podlahové krytiny, natřeli zárubně a topení, seřídili kuchyňskou linku a vyměnili osvětlení bytové jednotky. Samozřejmostí je také výmalba, vyspravení zdí a generální úklid.

Zobrazit víceS čistým garantovaným nájemným ve výši 8 800 Kč dosahuje tato bytová jednotka velice zajímavého ročního zhodnocení ve výši 7,28 % v prvním roce.
 • Vyjednaná cena pro naše investory 1 450 000 Kč
 • Nabídková cena 1 560 000 Kč
 • Celkové zhodnocení investice 14,98 %
 • Měsíčně vyplácený čistý zisk 8 800 Kč
 • Nárůst hodnoty nemovitosti v 5 letech 595 277 Kč