nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét"
MB real estate s.r.o.
wave

Služby

Fáze I.

Zprostředkování investiční příležitosti

1

1. Krok – základní informace

Po registraci vám nejpozději do 48 hodin zavoláme, abychom si upřesnili vaše představy a přání. Zároveň vám povíme vše o naší službě a necháme na vašem zvážení, jestli je spolupráce s námi to, co právě hledáte. Pokud se vám naše služba bude líbit a bude vám dávat tkz. „smysl“, bude následovat další krok spolupráce.

Základní informace
2

2. Krok – definice hledané nemovitosti a podpis smlouvy

Předáme vám veškeré potřebné informace a naše zkušenosti, na základě kterých si sami vyberete, jakou investiční nemovitost pro vás budeme vyhledávat. Ať už to bude malý byt nebo bytový dům, vždy bude záležet na vašich finančních možnostech a na vašem rozhodnutí, co je pro vás nejlepší. Jakmile budeme vědět, jakou investiční nemovitost pro vás máme hledat, dochází k podpisu smlouvy, na základě které naši domluvu utvrdíme a začneme pracovat.

Nalezli jsme pro vás vhodnou investiční nemovitost
3

3. Krok – nalezli jsme pro vás vhodnou investiční nemovitost

Začali jsme pracovat a konečně jsme našli investiční nemovitost, která splňuje vámi zadané parametry. Tuto nemovitost ověříme po právní i ekonomické stránce. Zhodnotíme možná rizika a ucelený přehled investiční nemovitosti vám zašleme do vašeho e-mailu, a to včetně předem garantované výše čistého zisku z pronájmu. Samozřejmostí je také telefonát, ve kterém vám vše povíme ústně a společně potencionální investiční nemovitost probereme ze všech stran. Pokud se rozhodnete, že o námi nalezenou nemovitost máte zájem, ihned se pouštíme do kroku č. 4. Pokud se vám však nemovitost zamlouvat nebude, pokračujeme dále ve vyhledávání.

4

4. Krok – zprostředkování koupě investiční nemovitosti

Zařídíme za vás všechny byrokratické úkony, aniž byste museli někde cestovat. Uzavřeme za vás rezervační smlouvu s realitní kanceláři nebo vlastníkem nemovitosti, necháme vypracovat kupní smlouvy i smlouvy o advokátní úschově kupní ceny (všechny dokumenty máte možnost připomínkovat a kontrolovat). Zařídíme podpisy, ale i převzetí nemovitosti, přepis energií a pojištění.

5

5. Krok – úklid, výmalba i rekonstrukce

U každé vyhledané nemovitosti vás ještě před její koupí informujeme, s jakými dodatečnými náklady byste měli počítat. Nejčastěji se jedná o úklid nemovitosti a její výmalbu, ale pokud to dává ekonomický smysl, tak třeba i s její větší či menší rekonstrukcí. Pokud bude cokoliv z uvedeného potřeba, vše za Vás zařídíme skrze naše spolupracovníky a partnery.

Úklid, výmalba i rekonstrukce
6

6. Krok – pronájem nemovitosti

Před zahájením koupě investiční nemovitosti jsme vám garantovali čistý výnos z pronájmu a nyní nastal ten pravý čas svůj slib dodržet. Nemovitost vám tedy rovnou osadíme prověřeným nájemníkem za předem garantovanou výši nájemného a pokud si to budete přát, rádi se vám o vaši nemovitost budeme starat i nadále díky naší navazující služby SPRÁVA INVESTIČNÍCH NEMOVITOSTÍ.

Fáze II.

Správa investičních nemovitostí

Cílem naší práce je zajistit, aby klient, který vložil své investiční nemovitosti do naší správy, nemusel řešit každodenní úkony s pronájmem spojených. Zároveň se staráme o dobrý stavební stav vašich nemovitostí i o nejvyšší možný výnos z pronájmu, který v dané chvíli realitní trh poskytuje.

1

Vždy zaplacené nájemné

Při spolupráci v tarifu GARANT nic neřešíte. A to ani v případě, že vám nájemník přestane hradit nájemné. V takovém případě vám uhradíme nájemné my a rychle vám najdeme nájemníka nového.

Vždy zaplacené nájemné
2

Vždy nejvyšší nájemné

Pravidelně sledujeme situaci na realitním trhu a dle jeho vývoje nebo třeba i inflace dbáme na to, abyste měli vždy aktuální výši nájemného. A to i u stávajících nájemníků.

Ověření nájemníci
3

Ověření nájemníci

U všech nových nájemníků prověřujeme jak zaměstnavatele, tak i platební morálku, exekuce i insolvence. Předcházíme tak budoucím možným problémům s úhradou nájemného.

4

Pojištění nájemníků

Nájemníky, které od vás přebereme do správy anebo vám je přivedeny my, vždy povinně pojistíme tak, aby na investiční nemovitosti nebo v její domácnosti nenastaly nikdy žádné nepředvídatelné události.

5

Platící nájemníci

Kontrolujeme platební morálku nájemníků. Zasíláme SMS i papírové upomínky. Staráme se o ukončení nájmu u neplatičů.

6

Hodinový manžel

Zajistíme pro vás veškeré havarijní opravy v nájemní nemovitosti, ale také úklid, výmalbu a vše ostatní, co bude vaše investiční nemovitost potřebovat před předáním novému nájemníkovi, ale samozřejmě i v průběhu stávajícího nájmu.

Hodinový manžel
7

Zastoupení na jednáních SVJ

Zastoupíme vás na všech jednáních SVJ, které budou probíhat a budeme vás informovat o novinkách, které na předmětné schůzi proběhly. V případě vašem zájmu budeme i vašim jménem hlasovat při zásadních rozhodnutích.

Bezstarostnost
8

Bezstarostnost

Zařídíme za vás vše, co je potřeba. Dokonce i přijmeme nájemné od nájemníka, uhradíme za vás veškeré náklady spojené s provozem investiční nemovitosti, jako jsou například předpisy záloh, energie, fondy oprav a podobně a každý měsíc vám zašleme na váš bankovní účet čistý, předem garantovaný výnos z pronájmu investiční nemovitosti.

Máme i další aktivity

V rámci našich aktivit se krom investic do nemovitostí zabýváme i dalšími aktivitami, které v konečném důsledku tvoří jeden ucelený svazek služeb, na jehož závěru najdeme krásné, opravené rodinné domy moderního vzhledu s nízkou energetickou spotřebou. V rámci našich služeb vám rádi pomůžeme také s:

Realitní služby

Jsme profesionálové na realitním trhu s praxí, která započala už v roce 2008. Pro naše klienty krom zajímavých investičních příležitostí zprostředkováváme také prodej a nákup nemovitostí, marketing a inzerci, právní služby včetně advokátní úschovy, odhady nemovitostí, účetnictví a mnoho dalšího. Pokud potřebujete pomoc či poradit i v tomto odvětví, kdykoliv se na nás obraťte. Jsme tady pro Vás!

Fotovoltaika (FVE)

Stejně, jako je tomu u tepelných čerpadel, tak i u FVE disponujeme týmem odborníků, kteří Vám rádi pomohou najít to nejlepší řešení pro Váš rodinný dům. Zajistí projektovou dokumentaci, všechny potřebné komponenty, montáž i zprovoznění. V případě, že se rozhodnete zároveň s FVE instalovat také tepelné čerpadlo, zajistíme Vám to nejfunkčnější řešení, které dovede komunikaci mezi FVE a tepelným čerpadlem k dokonalosti.

Správa nemovitostí

Naše správa nájemního bydlení přináší do životů investorů a majitelů nájemního bydlení jistotu pravidelného příjmu z pronájmů, a to bez starostí s údržbou svých nemovitostí, ale také bez starostí týkajících se platících či neplatících nájemníků, vyúčtování veškerých služeb, právního servisu, právního zastoupení či získáváním nových nájemníku a ukončování nájemníků stávajících.

Dotace zelená úsporám a kotlíkové dotace

Ať už se jedná o naše investiční nemovitosti nebo o Váš rodinný dům, byla by škoda nevyužít dotatčních programů, které jsou dnes k dispozici. Rádi Vám pomůžeme dosáhnout nejvyšší možné dotace na rekonstrukce Vašeho rodinného domu. Poradíme, jaké stavební úpravy lze v rámci dotačních programů provádět a zároveň Vám vymyslíme to nejefektivnější řešení. Samozřejmostí je, že opět vše zpracujeme a všechny dotační tituly za Vás vyřídíme.

Rekonstrukce

Našim zákazníkům realizujeme rekonstrukce jejich vysněných domovů. Zakládáme si na kompletnosti služeb, a to od prvotního architektonického návrhu rozsahu rekonstrukce až po vybavení kuchyňskými spotřebiči za velkoobchodní ceny. Jinými slovy, s námi získáte komfort rekonstrukce od A do Z, který vám ušetří spoustu času i peněz.

Tepelná čerpadla

Na 90 % našich investičních nemovitostí instalujeme kvalitní, výkonná tepelná čerpadla. Díky tomu disponujeme týmem partnerů, kteří Vám rádi poradí při výběru toho nejlepšího řešení pro Váš rodinný dům, zpracují projektovou dokumentaci a rovnou všechny komponenty nainstalují a uvedou do provozu.