nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét"
MB real estate s.r.o.
O nás

MB real estate

Každý den vyhledáváme pro naše investory z celé České republiky a Slovenska nové nemovitosti, které splňují příležitost dobré finanční investice. Přečtěte si náš příběh.

Vítáme Vás na stránkách Investičních nemovitostí. Vážíme si Vaší návštěvy i toho, že jste si našli chvíli času, abyste se o nás dozvěděli více. Zkusíme Vám povědět něco málo o tom, jak se to vlastně všechno stalo.

V realitní branži pracují zakladatelé „Investičních nemovitostí“ od roku 2008, kde začínali jako realitní makléři menší realitní kanceláře. To jim bylo teprve 19 let a rychle se pro tuto práci nadchli. Od začátku jejich kariéry až doposud si prošli snad celou realitní kariérou. Od realitního makléře, vedoucího týmu, ředitele až po majitele několika realitních kanceláří pod mezinárodní značkou.

Z klasické realitní činnosti začali postupně, původně dva mladí manželé, rozšířovat své aktivity, a to od rekonstrukcí malých bytových jednotek po rekonstrukce rodinných domů. Až nakonec dospěli k projektu „Investičních nemovitostí“, kterého si velice považují a berou jej jako své „malé miminko“, které se narodilo z tvrdě nasbíraných zkušeností.

Postupem času se tým dvou lidí rozrostl o další partnery z řad investorů, architektů, stavařů, topenářů, elektrikářů až po odborníky na energetikua. V roce 2016 začal nakonec vystupovat pod obchodním názvem MBRE Investiční nemovitosti. Následně v roce 2021 převzal společnost MB real estate s.r.o., která nyní obchodní název MBRE Investiční nemovitosti vlastní a provozuje.

Velice rádi se osobně, telefonicky nebo alespoň e-mailem potkáme s každým potencionálním investorem, který by se chtěl o projektu MBRE Investiční nemovitosti dozvědět více a případně investovat své aktiva chytře, do bezpečných projektů naší společnosti.

Monika a Marcel Balharovi zakladatelé MBRE Investiční nemovitosti

Jsme tady pro Vás!

Vedení společnosti

Marcel Balhar Marcel Balhar jednatel společnosti

+420 603 385 849
Vojtěch Šrom Vojtěch Šrom obchodní ředitel

+420 737 199 572