nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét"
MB real estate s.r.o.

Nejbezpečnější investice na území ČR a SR: garance pronájmu investičních nemovitostí a jejich zpětného odkupu s předem domluveným ziskem

Pandemie, válka, inflace nebo ve vzduchu visící krize automotive průmyslu, který patří mezi hlavní pilíře české ekonomiky. Už několik let platí, že dnes nevíme, co bude zítra. Natož za 5 let. S lehkou nadsázkou řečeno: v současné nejisté době máte jen 3 životní jistoty – daně, smrt a nově i navýšení hodnoty vaší investice. S prvními dvěma nemáme nic společného, ale k té třetí se hrdě hlásíme. Věříme totiž, že naše služby garantovaného zisku z pronájmu a zpětného odkupu, které nabízíme jako jediní v ČR i na Slovensku, vám i kvůli aktuální situaci jistě přijdou vhod.

Dvojitá jistota = win win situace

Říká se, že investování do nemovitostí je nejbezpečnější způsob, jak ochránit své úspory před inflací a dále je zhodnocovat. Je to pravda. A u nás platí dvojnásobně. Prostřednictvím exkluzivních služeb garantované nájemné a nově i garantovaný nárůst hodnoty nemovitosti se zpětným odkupem vám zaručíme hned dvojí zisk – dlouhodobý a jednorázový.

Nejbezpečnější investice na území ČR a SR: garance pronájmu investičních nemovitostí a jejich zpětného odkupu s předem domluveným ziskem

Nejprve se vám bude investice 5 let průběžně zhodnocovat a každý měsíc přinášet zisk v podobě výhodného nájmu. A poté nemovitost od vás – už výrazně zhodnocenou – za jasně stanovených podmínek odkoupíme. Již nyní tak budete přesně vědět, s jak velkým ziskem ji za pět let prodáte. Ale jistotu zisku budete mít i celou dobu předtím. A tomu se říká win-win situace.

Ukažme si ji na názorném příkladu investičního bytu 3+1 v Karviné.

  • Ten našim investorům nabízíme za zvýhodněnou cenu 1 280 000 Kč.
  • Prostřednictvím služby garantovaný pronájem vám okamžitě zaručíme čistý zisk 8 tisíc měsíčně, což jen první rok udělá celkem 96 tisíc korun.
  • Již nyní vám ale můžeme garantovat zpětný odkup bytu po 5 letech s minimálním ziskem ve výši 400 000 Kč.
  • Budete mít tedy jistotu, že váš čistý zisk z investice bude minimálně 880 tisíc korun (5*96 000 nájemné + 400 000 ze zpětného odkupu)
  • Lze ale předpokládat, že očekávaný meziroční růst hodnoty nemovitosti 6 % se projeví i na pravidelném zvyšování pronájmu, který by tímto tempem v pátém roce převyšoval 10 tisíc korun

Chcete zhodnotit své úspory?

Neriskujte. Jděte najisto. S námi. Jako jediní v ČR i na Slovensku vám garantujeme zisk z pronájmu i ze zpětného odkupu investiční nemovitosti. Zavolejte nám na bezplatnou linku +420 800 023 033 nebo napište na [email protected] a udělejte první krok na cestě k zhodnocením svých úspor ještě dnes.

Podobné články